Innova

Drukarki rejestrujące Profit są tworzone przez lidera w branży fiskalnej – firmę Innova. Urządzenia stworzono zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi, w oparciu o zaawansowane rozwiązania technologiczne, więc zagwarantują Ci bezawaryjność oraz komfortowe prowadzenie sprzedaży. Są solidnie wykonane, uniwersalne i przyjemne w obsłudze, dzięki czemu spiszą się świetnie w każdej branży, zarówno w mniejszym, jak i średnim lub dużym przedsiębiorstwie.

INNOVA PROFIT EJ

Funkcjonalna drukarka rejestrująca sprzedaż, którą wyposażono w moduł elektronicznej kopii paragonów oraz interfejsy komunikacyjne – USB i RS-232 – pozwalające na sprawną współpracę z innymi urządzeniami, m.in. z komputerem. Dzięki zastosowaniu 2 wyświetlaczy, klienta i użytkownika, Profit EJ zapewnia dostęp do przejrzystych informacji o przebiegu sprzedaży. Oprócz tego, urządzenie używa wytrzymałego i wydajnego mechanizmu drukującego, który pracuje z prędkością 25 linii/s, obsłuży bazę PLU o wielkości 120 000 pozycji towarowych, a także charakteryzuje się niewielkimi gabarytami. Postaw na innowacyjne rozwiązanie technologiczne, dzięki któremu obsługa klientów będzie szybka, jak nigdy dotąd.

Innova Profit wyposażono też w złącza komunikacyjne, które pozwalają na sprawną współpracę z komputerem lub terminalem komputerowym. Dzięki temu obsłużą asortyment Twojego przedsiębiorstwa, zdefiniowany wcześniej w oprogramowaniu do zarządzania sprzedażą. Poza tym, Innova Profit wystawiają paragony fiskalne na łatwo dostępnych materiałach eksploatacyjnych (rolki papieru termicznego), których wymiana zajmie Ci zaledwie kilka sekund.