Systemy kontroli dostępu

Rozwiązania z zakresu KD stają się nieodzownym elementem firm, szczególnie tych, które chcą skutecznie chronić swoje zasoby. Oferujemy Państwu rozwiązania renomowanej firmy ROGER.

Kontrola dostępu

Jako wiodący producent kontroli dostępu w Polsce firma Roger oferuje profesjonalne rozwiązania o różnym stopniu skomplikowania i funkcjonalności: od najprostszych jak zamki szyfrowe, poprzez sieciowy system kontroli dostępu RACS 4 aż po nowy, skalowalny system kontroli dostępu z elementami automatyki budynkowej i systemów alarmowych – RACS 5. Kontrola dostępu firmy Roger charakteryzuje się wysoką niezawodnością i funkcjonalnością potwierdzoną w tysiącach wdrożonych z sukcesem instalacji w kraju i za granicą, dobrą relacją jakości do kosztu oraz atrakcyjnym wzornictwem. Kontrola dostępu stanowiąca trzon oferty jest nieustannie rozwijana, a jej funkcjonalność poszerzana o nowe możliwości. Kontrola dostępu oferowana przez firmę Roger jest rozwiązaniem opracowanym w oparciu o wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, obserwacji światowych i krajowych trendów w branży kontroli dostępu, a także własnych autorskich pomysłów inżynierów firmy.


Rejestracja czasu pracy

Rejestracja czasu pracy opiera się o specjalistyczne oprogramowanie do analizy, ewidencji oraz rozliczania czasu pracy RCP Master oraz o terminale RCP przeznaczone do rejestracji zdarzeń RCP. Ponadto rejestracja czasu pracy tj. rejestracja zdarzeń RCP może być realizowana z poziomu systemu kontroli dostępu RACS, a następnie wyeksportowana do programu RCP Master. Co więcej rejestracja czasu pracy realizowana z poziomu programów VISO oraz RCP Master 3 umożliwia wymianę danych pomiędzy programami bez udziału operatora tworząc zintegrowany system kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.


Zarządzanie kluczami

Depozytor kluczy RKD32 jest elektro-mechanicznym systemem dystrybucji i monitorowania obiegu kluczy w obiekcie. Każdy klucz podlegający monitorowaniu jest trwale zespolony z brelokiem zawierającym unikalny radiowy identyfikator zbliżeniowy RFID. Zespolenie klucza z brelokiem jest dokonywane przez użytkownika systemu i nie wymaga specjalizowanego oprzyrządowania ani dodatkowych plomb. 


Automatyka hotelowa

Oferowane rozwiązanie opiera się na kontrolerach dostępu serii HRC przeznaczonych do wykorzystania w systemach hotelowych i jest kierowane do integratorów systemów dostarczających rozwiązania kontroli dostępu i automatyki w hotelach. Oferta dotyczy wyłącznie urządzeń i nie zawiera programu do ich obsługi, który musi być dostarczony przez integratora systemu. Dla celów integracji kontrolerów HRC udostępniany jest protokół komunikacyjny umożliwiający ich konfigurację oraz obsługę online, a także dokumentacja techniczna. W ramach nabytego prawa do integracji dostępne jest również roczne wsparcie techniczne oraz możliwość odbycia szkolenia.